My diary

Whooa :D

25. prosince 2011 v 21:48 | Alli*
Čauky!!
Je mi líto, že jsem na komp nemohla včera a popřát vám Veselé Vánoce :(.. Nešlo to ale teď jsem právě u tety (kde jsem oslavili druhé Vánoce) takže jsem si chvilku našla.. Jinak mám velkou radost, páč mám new mobajl :D .. a hlavně oficiální průvodce filmem celý ságy Twilight z čehož jsem nadšenáá :D.. Myslim, že celkově byly tyto Vánoce poživatený.. nojo, jenže teď zas máme na rok pokoj :D..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Joo a ještě něco.. MOC PROSÍM -- pokud máte čas navíc :D hlasujte pro mě TADY - jsem tam jako Alli* - Taylor.. a v anketě jsem úplně na konci .. je to soutěž o nejlepší klučičí jméno .. :)..
No toť vše,.. teď neni nějak moc čas na články tak snad to affs pochopěj :)..
Mějte se fajn♥ !!
Alli*

Paramore is best ! :P

7. listopadu 2011 v 14:49 | Alli*

Ahoj everybody !
Tak jak je ? .. Bohužel kvůli blbý matice sem nemůžu chodit zas tak často ale když mám jen trochu času tak sem něco přidám..
Budu muset teďka hodně máknout, páč když jsem si blog založila po tom, co už všechny Twilight filmy byly v kině a to už dost dlouho, musim sem dát všechny informace až teď.. Takže se omlouvám že sem trochu pozadu..

Včera jsem koukala na MTV EMA's doufajíc, že i přes velkou slávu Lady GaGa a Biebera vyhrajou kategorii Biggest Fans Paramore.. no, očividně marně.. ( taky nechápu proč byly jen v jedný.. mohli je dát do Best Rock..) ale stejně, pro nás jako pro fanoušky Paramore budou vždycky vítězové ^^ !

No, tak to je asi vše co jsem chtěla říct..
Hezký den přeju :**..
Alli*

Tak pro začátek :)..

16. října 2011 v 14:21 | Alli*
Ahojky všichni :)..!
Je mi 14 a jsem z Prahy.. Jméno : Eliška ( ale nesnášim ho !! proto radši ta přezdívka :D).. Tento blog je hlavně pro ty co milují (tak jako já) skupinu Paramore a Twilight ságu.. takže hnusný připomínky si nechte laskavě pro sebe ;)..
Pokud chcete spřátelit, tak klíďo (pokud mě váš blog tedy alespoň trochu zaujme..).. jen je mi blbé, když se s někým spřáteluju a neznám ho ani trochu.. tak tady mám mail : elinka247@seznam.cz - tak pokud byste chtěli tak napiště....icq nevedu :D..
No, nicméně se budu snažit sem chodit co nejčastěji.. mám dost školy a ke všemu s mými velmi mini matematickými dovednostmi toho mám ještě víc :D..
Tak to je snad vše.. Joo a samozřejmě kopírovat s ikonou :P..
P.S.-obrázky většinu vezmu z weheartit.com (boží stránka !!) a dessy z deviantart.com :P..
Mějte se ;)..
Alli*..♥
 
 

Reklama
Reklama